Select Page

Kako igrati lutriju Set for Life online iz Hrvatske

Znate li da lutrija Set for Life može pružiti priliku da osvojite 10.000 funti svaki mjesec? Ako vas zanima isprobati sreću u lutriji, Set for Life je fantastičan način za početak. Lutrija Set for Life najpoznatija je po tome što vam omogućuje da igrate brojeve u sedam uzastopnih dnevnih izvlačenja. To jednostavno znači da imate mnogo prilika za osvajanje jackpota svaki dan u tjednu.

Ovdje ćemo vas upoznati s više detalja o Set for Life i objasniti zašto mnogi ljudi nastavljaju igrati ovu lutriju.

Set for Life organizirao je Nacionalna lutrija i stekao je titulu prve anuitetne lutrije u Velikoj Britaniji. Lutrija pruža igračima priliku da osvoje mjesečnu isplatu od 10.000 funti tijekom 30 godina.

I iako je to britanska lutrija, Set for Life možete igrati online iz Australije. Naša online usluga za kupnju ulaznica za globalne lutrije omogućuje igračima iz cijelog svijeta da sudjeluju u najboljim lutrijama s najvećim jackpotima."Set

• Broj razina nagrada: 8

Kao i druge lutrije u Velikoj Britaniji, Set for Life je igra izvlačenja. Ako igrate lutriju, trebate odabrati pet brojeva iz raspona od 1 do 47, uključujući broj “life ball” od 1 – 10. Nakon što odaberete svojih pet brojeva i broj “life ball”, imate priliku osvojiti ukupni jackpot od 10.000 funti svaki mjesec.

Set for Life izvlačenjeIgrajte Set for Life lutriju

Set for Life lutrija se održava svaki ponedjeljak i četvrtak, a u Velikoj Britaniji igrači mogu kupiti lutrijske ulaznice u svojoj lokalnoj lutrijskoj trgovini. Izvlačenje zatvara svake večeri u 21:00 EAST. Najnoviji rezultati Set for Life obično su dostupni na dan izvlačenja, što je u 21:45 GMT. Imajte na umu da su dividende za svaku igru obično dostupne javnosti nakon jutarnjeg izvlačenja.

Kako osvojiti Set for Life lutriju

Prva nagrada Set for Life lutrije nudi mjesečnu isplatu od 10.000 funti, a četiri igrača imaju priliku osvojiti nagradu u svakom izvlačenju. Da biste osvojili jackpot, vaši brojevi moraju odgovarati osam dobitnih brojeva u jednom setu. To znači da ukupno postoji osam razina nagrada u Set for Life lutriji. Imate priliku osvojiti nagradu sa četiri dobitna broja, uključujući jedan bonus broj u svakom setu.

Set for Life nudi povoljne šanse za osvajanje jackpota. Na primjer, druge nagrade koje zahtijevaju podudaranje jednog ili više brojeva daju vam šansu od 1 prema 12 čak i ako je to samo 5 funti.

Dakle, ako osjećate svoju sreću, isplati se kupiti ulaznicu za Set for Life! Nudimo vam širok izbor međunarodnih lutrija koje možete igrati iz Australije, s jackpotima vrijednim stotine milijuna funti.